Seo Konusunda

Başlatan byblander, 28 Kasım 2019, 01:23:57

« önceki - sonraki »

byblander

Bir çok seo eğitimi izledim fakat aklıma takılan bazı sorular var evet çok basitler ama takıldım işte :) makale yazımında olduğu kadar etiketleme sisteminede önem veriyorlar.peki makaleleri hep benzer etiketler ile giriyorsak ? Yani benzer konular olduğu için sürekli olarak benzer etiketleri girmek zorunda kalıyorum hatta çoğu zaman aynı bu ne gibi bir sorun yaratır ?

jet10

Alıntı yapılan: byblander - 28 Kasım 2019, 01:23:57Bir çok seo eğitimi izledim fakat aklıma takılan bazı sorular var evet çok basitler ama takıldım işte :) makale yazımında olduğu kadar etiketleme sisteminede önem veriyorlar.peki makaleleri hep benzer etiketler ile giriyorsak ? Yani benzer konular olduğu için sürekli olarak benzer etiketleri girmek zorunda kalıyorum hatta çoğu zaman aynı bu ne gibi bir sorun yaratır ?
Etiketlerin seo ya hiçbir etkisi yoktur. Etiketler sadece kullanıcı deneyimini artırırlar.Önemli olan ilgi çekici ve özgün makaleler yazmaktır.
Moderatör alımları başlamıştır. Hangi bölümde modluk yapmak istiyorsanız özel mesajla bildiriniz.